http://up.p30room.ir/uploads/139060139401671.jpg
 
نوشته شده توسط : سرباز

پیام تشکر ولی امر مسلمین از حضور باشکوه مردم در جشن انقلاب


رهبر انقلاب : ملت دشمن را ناکام کرد

 رهبر معظم انقلاب اسلامی روز دوشنبه در کلاس درس خارج فقه شان، از بصیرت، شجاعت و موقع شناسی ملت ایران در خلق حماسه باشکوه سی و چهارمین سالگرد 22 بهمن تقدیر و تشکر کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دیروز در کلاس درس خارج فقه با تقدیر و تشکر از بصیرت، شجاعت و موقع شناسی ملت ایران در خلق حماسه عظیم مردمی و باشکوه 22 بهمن، این حضور گسترده مردمی را حادثه ای بزرگ خواندند و تأکید کردند: حضور همه اقشار از پیر و جوان، زن و مرد در صحنه آن هم در شرایطی که 34 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است، بزرگترین نعمت الهی است که باید همه عمر را برای آن شکرگزاری کرد.
حضرت آیت الله خامنه ای ضمن مقایسه برگزاری سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی در ایران با سایر کشورهایی که در آن انقلاب رخ داده است افزودند: هنر بزرگ و برجسته این است که در ایران مردم خود، صاحبان انقلاب و کشور هستند و کار برگزاری جشن انقلاب بر دوش خود آنان است، و به همین دلیل مردم از این ثروت عظیم، که مایه عزت و استقلال آنهاست حمایت می کنند و هرجا که نیاز باشد حضور خود را نشان می دهند.
حضرت آیت الله خامنه ای با تشکر از یکایک مردم ایران برای حضور به موقع در صحنه افزودند: درست در لحظه ای که دشمنان استقلال و عزت ملت ایران انتظار داشتند که مردم به ندای انقلاب و ندای جمهوری اسلامی پاسخ ندهند، مردم با حضور خود دشمن را ناکام و مأیوس کردند.
ایشان با تأکید بر اینکه دشمنان در تبلیغات تلاش می کنند که این صحنه های عظیم مردمی را کمرنگ جلوه دهند افزودند: البته آنان واقعیات صحنه را می بینند و می فهمند و آن را تحلیل می کنند و به این نتیجه می رسند که نمی شود با این ملت مواجه شد.

منبع: کیهان نیوز


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 24 بهمن 1391 | نظرات (0)
  
کد موزیک آنلاین برای وبگاه