X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آیت الله خامنه ای کیست؟
http://up.p30room.ir/uploads/139060139401671.jpg
 
نوشته شده توسط : سرباز

عکس زیر، بنر مقام معظم رهبری و آیت‌الله سیستانی در پایتخت عراق بغداد را نشان می‌دهد که از سوی سازمان بدر نصب شده است.
گروه بین‌الملل مشرق - با ورود داعش به عراق و اعزام گروه‌های مردمی برای مقابله با آن، گرایش جوانان عراقی به‌ویژه رزمندگان شیعه، سنی و کُرد در این کشور به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بیشتر می‌شود تا جایی که کتائب حزب‌الله العراق پس از آزادسازی شهر آمرلی، تصاویر مقام معظم رهبری را در این شهر پخش کردند.

دیگر گروه‌های مهم عراقی، عصائب اهل الحق، سرایا الخراسانی و گروه بدر هستند که آنها نیز به نوبه خود و مانند جوانان شهر آمرلی، تصاویر رهبر انقلاب را در معابر عمومی نصب می‌کنند.

به گزارش مشرق، این در حالی است که برخی رسانه‌های وابسته به وهابیون سعودی، در تلاشند تا این اقدام خودجوش را که از روی علاقه و اعماق دل جوانان عراقی انجام می‌شود، به عنوان مداخله ایران در امور داخلی عراق جلوه دهند که البته نه‌تنها طرح این ادعا، در میان افکار عمومی عراق، هیچ اثری نداشته بلکه به علاقه روزافزون آنان به رهبری و مراجع حامی مقاومت اسلامی افزوده است.

عکس زیر، بنر مقام معظم رهبری و آیت‌الله سیستانی در پایتخت عراق بغداد را نشان می‌دهد که از سوی سازمان بدر به فرماندهی "هادی العامری" وزیر فعلی راه و ترابری عراق نصب شده است.

نصب خودجوش بنرهای رهبری در عراق

پیش از این نیز "عصائب اهل الحق" عکس‌هایی از شهید صدر و مقام معظم رهبری را در بغداد توزیع کرده بودند.

منبع: مشرق نیوز


تاریخ انتشار : شنبه 15 شهریور 1393 | نظرات (0)
برچسب‌ها: امام، خامنه ای
  
کد موزیک آنلاین برای وبگاه