X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آیت الله خامنه ای کیست؟
http://up.p30room.ir/uploads/139060139401671.jpg
 
نوشته شده توسط : سرباز
بسم الله الرحمن الرحیم

عارف بالله آیت الله  بهاء الدینی ( به سبب رفت و آمد زیاد امام زمان علیه السلام به منزل آیت الله بهاءالدینی ، آیت الله بهجت در و دیوار منزل شان را می بوسید) :

پس از پیروزی انقلاب - چون در دادگاههای کشور به نظر آقا روح الله عمل می شد - بنده درس خارج قضا را تعطیل کردم، مبادا نتیجه بحث ما مخالفت با نظرهای ایشان تلقی شود و موجب اختلاف و یا تضعیف نظام گردد.
با اخلاص بسیار و سوز فراوانی که حاج آقا روح الله داشت، برای بنده روشن بود که ائمه همیشه پشتیبان او خواهند بود.  از این رو، تبلیغات بعضی را برای مرجعیت افراد و قائم مقامی آنها، کاری پوچ و بی حاصل می دانستم. می دیدم که خدا در این کار نظر ندارد و موفق نمی شوند. از همان زمان رهبری را در آقای خامنه ای می دیدم. چرا که ایشان ذخیره الهی برای بعد از امام بوده است. باید او را در اهدافش یاری کنیم.
باید توجه داشته باشیم که مخالف با ولایت فقیه کار ساده ای نیست. هنگامی که میزاری شیرازی بزرگ، مبارزه با دولت انگلستان را از طریق تحریم تنباکو آغاز کرد، یک روحانی با او مخالفت کرد و میرزا با شنیدن مخالفت او ، وی را نفرین کرد. همان نفرین باعث شد که  نسل او از سلک روحانیت محروم شوند. پسر جوانش جوانمرگ شد و حسرت داشتن فرزند عالم به دل او ماند.

حاج آقا رضا بهاءالدینی ، ص 131 - 130

تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1391 | نظرات (0)
  
کد موزیک آنلاین برای وبگاه